NZOZ Przychodnia Łomżyńska

Recepty online, wyniki online, rejestracja online

Łomżyńska 51a, bydgoszcz

52 361 49 10

Chcemy poznać Twoją opinię na temat Przychodni, żeby lepiej pomagać naszym Pacjentom.
Wypełnij ankietę

Przychodnia poszukuje lekarza

NZOZ Przychodnia Łomżyńska poszukuje lekarza do pracy w Poradni POZ (dorośli lub dzieci). Kontakt w sprawie pracy: e-mail: dyrekcja@lomzynska.com.pl telefon:…

Wizyty pilne

Przypominamy, że pacjenci z nagłymi zachorowaniami (gorączka, ból, uraz) przyjmowani są w dniu zgłoszenia lub w dniu następnym, na krótkie…

Szczepienia przeciw Covid-19

NZOZ Przychodnia Łomżyńska w Bydgoszczy > Aktualności > Szczepienia przeciw Covid-19

Rejestracja – Infolinia – 989 lub Internetowe Konto Pacjenta (IKP).

 

Prowadzimy jedynie  zapisy na listę rezerwową – gdy pojawi się ryzyko zmarnowania dawek szczepionek.

Zapisanie się  na listę rezerwową nie jest jednoznaczne z gwarancją wykonania szczepienia.

Zgłoszenia odbywają się telefonicznie (52 361 49 10), osobiście lub mailowo (zadaj pytanie) koniecznie z nr telefonu do kontaktu.

 Osoby z listy rezerwowej danego dnia będą powiadamiane telefonicznie przez asystentów medycznych o możliwości szczepienia.

 

Uwaga!

  • Osoby, które przebyły zakażenie SARS-CoV-2 (ozdrowieńcy) są szczepione w terminie nie wcześniejszym niż 3 miesiące od daty uzyskania pozytywnego wyniku testu.
  • Osoby, które po otrzymaniu I dawki uzyskały dodatni wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2, II dawkę szczepionki otrzymają w terminie nie wcześniejszym niż 3 miesiące od dnia uzyskania pozytywnego wyniku testu.
  • Nie ma możliwości zmiany terminu II dawki szczepienia.

 

Kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia, szczepimy wg wieku rozpoczynając od najstarszych. Zasada ta dotyczy również listy rezerwowej.

 

Niezbędne informacje, etapy szczepień: Szczepienie przeciwko COVID-19 – Szczepienie przeciwko COVID-19 – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

 

Jak przebiega szczepienie?

Krok 1 –  Zapisz się na termin szczepienia dzwoniąc na Infolinię 989.

Krok 2 – Pobierz on-line „Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19(Materiały informacyjne dla szpitali i pacjentów – Portal Gov.pl) lub odbierz formularz w Rejestracji Przychodni.

Wypełnij kwestionariusz.

  • Osoby szczepione w domu również muszą mieć wypełniony kwestionariusz.

Jeżeli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś TAK lub NIE WIEM – skonsultuj się ze swoim lekarzem rodzinnym aby sprawdzić czy możesz/powinieneś być teraz szczepiony.

Możesz to zrobić także na miejscu w dniu szczepienia, podczas obowiązkowej kwalifikacji, którą przeprowadza pielęgniarka.

Krok 3 – Przyjdź na szczepienie punktualnie z wypełnionym kwestionariuszem.

Krok 4 – otrzymasz szczepienie, materiały i termin przyjęcia II dawki.