NZOZ Przychodnia Łomżyńska

Recepty online, wyniki online, rejestracja online

Łomżyńska 51a, bydgoszcz

52 361 49 10

Chcemy poznać Twoją opinię na temat Przychodni, żeby lepiej pomagać naszym Pacjentom.
Wypełnij ankietę

Punkt Szczepień i Profilaktyki

NZOZ Przychodnia Łomżyńska w Bydgoszczy > Poradnie i jednostki > Punkt Szczepień i Profilaktyki

Witamy w Poradni dla Dzieci Zdrowych

W nowych pomieszczeniach Poradni dla Dzieci Zdrowych, w miłej i przyjaznej atmosferze wykonywane są szczepienia obowiązkowe i zalecane w Programie Szczepień Ochronnych (PSO), patronaże i bilanse zdrowia oraz porady dotyczące profilaktyki zdrowotnej u dzieci. Wystrój poradni zaprojektowano tak, by zaciekawił małego pacjenta, gdyż jest to jeden ze sposobów zmniejszenia stresu i bólu związanego ze szczepieniem.

Dzieci w trakcie bilansu zdrowia oraz przed szczepieniem badane są przez lekarzy specjalistów pediatrii oraz kwalifikowane do szczepienia. Szczepienia wykonuje wykwalifikowany personel pielęgniarski  mający uprawnienia potrzebne w tym zakresie.

Dla bezpieczeństwa dzieci i wygody rodziców wszystkie szczepionki obowiązkowe i zalecane znajdują się w poradni, bez konieczności ich poszukiwania i przywożenia ( przechowywanie i transport w niewłaściwych warunkach i temperaturze powoduje zniszczenie szczepionki i narażenie dziecka na odczyny poszczepienne). Nasz przeszkolony personel gwarantuje utrzymanie „zimnego łańcucha” przy transporcie szczepionek, ich  najwyższą jakość oraz ceny producenta (bez marży aptecznej). Posiadamy również szczepionki  skojarzone gwarantujące szerszą ochronę dzieci przed chorobami, mniej wstrzyknięć, bólu i łez.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

GODZINY PRACY LEKARZY W PORADNI DZIECI ZDROWYCH W OKRESIE SZKOLNYM:

 

Lek. med. Beata Węgrzyn – Nenow (pediatra-specjalista II stopnia chorób dziecięcych) /Gabinet nr 14

Wtorek: 11:00 – 14:00

 

Lek. med. Dorota Rymaszewska(pediatra – specjalista I stopnia chorób dziecięcych) / Gabinet nr 14

Środa: 11:00 – 14:00

Czwartek: 11:00 – 14:00