NZOZ Przychodnia Łomżyńska

Recepty online, wyniki online, rejestracja online

Łomżyńska 51a, bydgoszcz

52 361 49 10

Chcemy poznać Twoją opinię na temat Przychodni, żeby lepiej pomagać naszym Pacjentom.
Wypełnij ankietę

Zadaj pytanie lub zgłoś chęć zaszczepienia przeciw COVID-19

NZOZ Przychodnia Łomżyńska w Bydgoszczy > Zadaj pytanie lub zgłoś chęć zaszczepienia przeciw COVID-19

Aby uzyskać poradę lekarską przez Internet należy każdą wiadomość podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać datę urodzenia. Jest to niezbędne lekarzowi, by mógł zidentyfikować nadawcę jako Pacjenta Przychodni Łomżyńska i po zapoznaniu się z jego Historią Zdrowia i Choroby, udzielić kompetentnej odpowiedzi.

Porady online udzielamy wyłącznie naszym Pacjentom. Dokładamy wszelkich starań aby każdy pacjent otrzymał odpowiedź do końca bieżącego tygodnia. Odpowiedzi nie udzielamy w dni wolne.

W przypadku pilnych zachorowań, należy skontaktować się telefonicznie z Rejestracją Przychodni w celu ustalenia terminu wizyty u lekarza!!!

BEZPIECZEŃSTWO!!! Pamiętaj o bezpieczeństwie swoich danych!!!- korzystaj z szyfrowanej strony przychodni, jeżeli korzystasz z poczty e-mail chroń swój login i hasło, nikomu ich nie udostępniaj, pamiętaj o każdorazowym wylogowaniu się z poczty po zakończeniu pracy, unikaj przesyłania danych wrażliwych jeśli jest to możliwe, załączniki i zdjęcia przesyłaj bez wizerunku twarzy.

Szyfrowanie plików: Pliki zawierające dane wrażliwe (np. dane medyczne, wyniki badań) przesyłane przez Przychodnię mogą być zaszyfrowane przy pomocy darmowego programu 7-zip.

Przed otwarciem pliku należy pobrać i zainstalować bezpłatny program 7-zip. Poniżej link do pobrania programu 7-zip. https://www.7-zip.org/

Pobrany i zapisany na komputerze plik otwieramy za pomocą tego programu. Hasło do otwarcia pliku wysyłane jest w formie SMS, odrębnego maila lub stanowi je kod dołączony do ostatniego skierowania na badania laboratoryjne o czym informujemy w treści.

Prosimy skorzystać z poniższego formularza celem zadawania pytań.

  W czyim imieniu zadają Państwo pytanie?

  Imię dziecka (wymagane)

  Nazwisko dziecka (wymagane)

  Data urodzenia dziecka (wymagane)

  Twoje imię (wymagane)

  Twoje nazwisko (wymagane)

  Twoja data urodzenia (wymagane)

  Twój adres e-mail (wymagane)

  Temat

  Wiadomość

  Załącznik

  Załącznik