NZOZ Przychodnia Łomżyńska

Recepty online, wyniki online, rejestracja online

Łomżyńska 51a, bydgoszcz

52 361 49 10

Zadaj pytanie

NZOZ Przychodnia Łomżyńska w Bydgoszczy > Zadaj pytanie

Aby uzyskać poradę lekarską przez Internet należy każdą wiadomość podpisać imieniem i nazwiskiem oraz podać datę urodzenia. Jest to niezbędne lekarzowi, by mógł zidentyfikować nadawcę jako Pacjenta Przychodni Łomżyńska i po zapoznaniu się z jego Historią Zdrowia i Choroby, udzielić kompetentnej odpowiedzi. Porady online udzielamy wyłącznie naszym Pacjentom, w terminie 5 dni roboczych.

Aby uzyskać poradę e-mailową, konieczne jest jednorazowe autoryzowanie adresu e-mail lub podanie unikalnego kodu z ostatniego skierowania na badania. Jest to niezbędne w celu ochrony danych osobowych.

Poniżej podajemy Państwu link do formularza autoryzacji adresu e-mail.

autoryzacja adresu e-mail

Wypełniony formularz autoryzacji należy złożyć osobiście w Rejestracji Przychodni Łomżyńska wraz z dokumentem tożsamości w celu weryfikacji tożsamości osoby składającej formularz lub przesłać w formie skanu podpisanego kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

W przypadku pilnych zachorowań, należy skontaktować się z Rejestracją Przychodni w celu ustalenia terminu wizyty u lekarza !!!

Szyfrowanie plików: Pliki zawierające dane wrażliwe (np. dane medyczne, wyniki badań) przesyłane przez Przychodnię są zaszyfrowane przy pomocy darmowego programu 7-zip.

Przed otwarciem pliku należy pobrać i zainstalować bezpłatny program 7-zip.

Poniżej ink do pobrania programu 7-zip.

https://www.7-zip.org/

Pobrany i zapisany na komputerze plik otwieramy za pomocą tego programu. Hasło do otwarcia pliku wysyłane jest w formie SMS, odrębnego maila lub stanowi je kod dołączony do ostatniego skierowania na badania laboratoryjne o czym informujemy w treści.

Prosimy skorzystać z poniższego formularza celem zadawania pytań.

Adres e-mail (wymagane)

Temat

Wiadomość