NZOZ Przychodnia Łomżyńska

Recepty online, wyniki online, rejestracja online

Łomżyńska 51a, bydgoszcz

52 361 49 10

Chcemy poznać Twoją opinię na temat Przychodni, żeby lepiej pomagać naszym Pacjentom.
Wypełnij ankietę

Punkt Pobrań

NZOZ Przychodnia Łomżyńska w Bydgoszczy > Poradnie i jednostki > Punkt Pobrań

Pobieranie krwi i przyjmowanie materiałów biologicznych ( mocz, kał, wymazy) do badań laboratoryjnych odbywa się w gabinecie nr 1 (parter) przez odpowiednio przeszkolone pielęgniarki w następujących godzinach:

poniedziałek – piątek
7:00 – 11:00 – na zlecenie lekarza oraz prywatnie 

Do punktu pobrań nie trzeba się rejestrować.

Pacjenci na krzywą cukrową (OGTT) przyjmowani są o godzinie 7:00 (trzy osoby dziennie). Na to badanie można zapisać się z wyprzedzeniem. 

Do pobierania krwi używamy bezpiecznego, zamkniętego systemu próżniowego. Zapewnia nam to łatwe, szybkie i bezbolesne wykonanie tego zabiegu. Po pobraniu krwi próbki zgodnie z zasadami przewożenia materiału biologicznego, przewożone są w specjalnych chłodzonych pojemnikach do laboratorium VITALABO. Wyniki badań otrzymujemy następnego dnia. Są one przekazane lekarzowi zlecającemu. Wyniki badań w trybie pilnym oraz wskazujące na zagrożenia życia i zdrowia pacjenta otrzymywane są faksem i bezzwłocznie przekazywane lekarzowi.

Bezpłatnie wykonywane są badania na zlecenie lekarskie wystawione przez lekarza naszej przychodni. Pacjent ma również dostęp do wszelkich badań laboratoryjnych płatnych – bez skierowania.

WYKAZ BADAŃ LABORATORYJNYCH WYKONYWANYCH DLA NAS PRZEZ LABORATORIUM  VITALABO:

– HEMATOLOGIA, KOAGULOLOGIA, ANALITYKA OGÓLNA

– CHEMIA KLINICZNA

– SEROLOGIA

– IMMUNODIAGNOSTYKA

– OSTEOPOROZA

– IMMUNOGLOBULINY

– AUTOIMMUNOLOGIA – PRZECIWCIAŁA

– ALERGIA

– POZOSTAŁE BADANIA

 

CENNIK BADAŃ LABORATORYJNYCH:

Laboratorium VITALABO stosuje indywidualne rabaty na pakiety badań laboratoryjnych (informacja w punkcie pobrań lub na stronie, link poniżej).

Zobacz cennik