NZOZ Przychodnia Łomżyńska

Recepty online, wyniki online, rejestracja online

Łomżyńska 51a, bydgoszcz

52 361 49 10

Gabinet diagnostyczno-zabiegowy

NZOZ Przychodnia Łomżyńska w Bydgoszczy > Poradnie i jednostki > Gabinet diagnostyczno-zabiegowy

Pobieranie krwi i przyjmowanie materiałów biologicznych ( mocz, kał, wymazy) do badań laboratoryjnych odbywa się w gabinecie nr 1 (parter) przez odpowiednio przeszkolone pielęgniarki w następujących godzinach:

poniedziałek – piątek
7:00 – 8:30 – na zlecenie lekarza
8:30-11:00 – prywatnie

Do pobierania krwi używamy bezpiecznego, zamkniętego systemu próżniowego. Zapewnia nam to łatwe, szybkie i bezbolesne wykonanie tego zabiegu. Po pobraniu krwi próbki zgodnie z zasadami przewożenia materiału biologicznego, przewożone są w specjalnych chłodzonych pojemnikach do laboratorium VITALABO lub SYNEVO. Wyniki badań otrzymujemy następnego dnia. Są one przekazane lekarzowi zlecającemu. Pacjent otrzyma je podczas wizyty, uprzednio wyznaczonej przez lekarza. Wyniki badań w trybie pilnym oraz wskazujące na zagrożenia życia i zdrowia pacjenta otrzymywane są faksem i bezzwłocznie przekazywane lekarzowi.

Nie prowadzimy wcześniejszej rejestracji na pobranie krwi lub innych materiałów biologicznych. Pacjenci przychodzą danego dnia i ustawiają się w kolejce przed gabinetem. Poza kolejnością przyjmowani są rodzice z dziećmi do 6. roku życia oraz kobiety w widocznej ciąży.

Bezpłatnie wykonywane są badania na zlecenie lekarskie wystawione przez lekarza naszej przychodni. Pacjent ma również dostęp do wszelkich badań laboratoryjnych płatnych-bez skierowania.

WYKAZ BADAŃ LABORATORYJNYCH WYKONYWANYCH DLA NAS PRZEZ LABORATORIUM  VITALABO I SYNEVO:

– HEMATOLOGIA, KOAGULOLOGIA, ANALITYKA OGÓLNA

– CHEMIA KLINICZNA

– SEROLOGIA

– IMMUNODIAGNOSTYKA

– OSTEOPOROZA

– IMMUNOGLOBULINY

– AUTOIMMUNOLOGIA – PRZECIWCIAŁA

– ALERGIA

– POZOSTAŁE BADANIA

 

CENNIK BADAŃ LABORATORYJNYCH:

Od 18.02.2013 r. laboratorium SYNEVO oferuje 20 % rabatu na wszystkie podstawowe badania laboratoryjne.

 

Po dwukrotnym kliknięciu  zeskanowany obraz powiększy się:

 

cennik badań labo. 1cennik badań labo. 2 cennik badań labo. 3 cennik badań labo. 4 cennik badań labo. 5 cennik badań labo. 6 cennik badań labo. 7