NZOZ Przychodnia Łomżyńska

Recepty online, wyniki online, rejestracja online

Łomżyńska 51a, bydgoszcz

52 361 49 10

Chcemy poznać Twoją opinię na temat Przychodni, żeby lepiej pomagać naszym Pacjentom.
Wypełnij ankietę

Gabinet podologiczny

NZOZ Przychodnia Łomżyńska w Bydgoszczy > Poradnie i jednostki > Gabinety prywatne > Gabinet podologiczny

Szanowni Państwo,

W naszej przychodni istnieje możliwość konsultacji ze specjalistą podologiem,
Panią Małgorzatą Gruszka-Roznoch w co drugi piątek od godziny 16:00 do 18:00 (gabinet nr 8, parter). Koszt konsultacji wynosi 50 zł.

received_1068983049791779

Podologia jest działem medycyny, zajmującym się przeciwdziałaniem i leczeniem chorób stóp. Z zabiegów podologicznych przede wszystkim powinni korzystać pacjenci ograniczeni ruchowo, dotknięci chorobami skóry, kości i stawów, chorobami przemiany materii np. cukrzyca. Pacjenci z dolegliwościami na stopach takimi jak odciski, modzele, brodawki a także wrastające, czy grzybicze paznokcie, rozpadliny w piętach.

 

Jestem specjalistą podologiem zajmuję się pielęgnacją oraz leczeniem stóp w każdym możliwym ich ujęciu od zwykłych zabiegów typowo kosmetycznych poprzez usuwanie odcisków, modzeli, brodawek wirusowych po skomplikowane zabiegi dotyczące wrastających paznokci. Należę do zespołu specjalistów, którzy jako jedyni w Bydgoszczy przeprowadzają plastyki wałów okołopaznokciowych. Jako jeden z nielicznych gabinetów w naszym mieście stosuję innowacyjną Metodę Arkady. Połączenie plastyki wałów okołopaznokciowych z metodą Arkady daje nam wyleczenie wrastających paznokci w 100 %.

Pacjenci mogą rejestrować się osobiście lub telefonicznie (52 361 49 10) od poniedziałku do piątku w godz.: 7:00-18:00.

 

Zapraszamy serdecznie!