NZOZ Przychodnia Łomżyńska

Recepty online, wyniki online, rejestracja online

Łomżyńska 51a, bydgoszcz

52 361 49 10

Chcemy poznać Twoją opinię na temat Przychodni, żeby lepiej pomagać naszym Pacjentom.
Wypełnij ankietę

Przychodnia poszukuje lekarza

NZOZ Przychodnia Łomżyńska poszukuje lekarza do pracy w Poradni POZ (dorośli lub dzieci). Kontakt w sprawie pracy: e-mail: dyrekcja@lomzynska.com.pl telefon:…

Wizyty pilne

Przypominamy, że pacjenci z nagłymi zachorowaniami (gorączka, ból, uraz) przyjmowani są w dniu zgłoszenia lub w dniu następnym, na krótkie…

Podstawową formą kontaktu z lekarzem i pielęgniarką pozostaje teleporada

NZOZ Przychodnia Łomżyńska w Bydgoszczy > Aktualności > Podstawową formą kontaktu z lekarzem i pielęgniarką pozostaje teleporada

Teleporady realizowane są w dniu zgłoszenia lub następnym. Decyduje stan zdrowia. Możesz także ustalić z lekarzem późniejszy termin.

Podczas teleporady lekarz lub pielęgniarka decydują czy pacjent wymaga zbadania w przychodni i wskazują kiedy i gdzie to nastąpi.

Lekarz może również zdecydować o rozwiązaniu problemu zdrowotnego pacjenta wyłącznie w formie teleporady, zwłaszcza gdy objawy nie wskazują na zaostrzenie choroby przewlekłej.

Pacjenci z objawami chorób nowotworowych lub schorzeniami przewlekłymi które nie były oceniane w danym roku wymagają wizyty osobistej. Termin wizyty należy ustalić z lekarzem. W przypadku dzieci do lat 6 potrzebę taką wystarczy zgłosić w Rejestracji.

Lekarz trzykrotnie podejmuje próbę kontaktu z Pacjentem, na zapisany w kartotece numer telefonu, po 3 nieudanej próbie teleporada jest anulowana i pacjent ma obowiązek ponownej rejestracji.

E-recepty, e-zlecenia i e-skierowania wysyłane są SMS-em do pacjenta zaraz po wystawieniu. W celu ich realizacji należy przedstawić otrzymany kod i numer pesel.

Po otrzymaniu skierowania do laboratorium należy umówić się na termin pobrania materiału telefonicznie lub on-line. Skierowania na badania USG i RTG odbieramy osobiście w Rejestracji, gdzie asystent medyczny informuje o sposobie ich realizacji.

Każdy pacjent może założyć Internetowe Konto Pacjenta na pacjent.gov.pl.